Pojízdné regály

Pojízdné regály jsou moderním způsobem skladování, který výrazně zlepšuje využití prostoru skladu. Při správné koncepci a umístění pojízdných regálů lze kapacitu celého prostoru zvýšit až o 100% oproti klasickým stacionárním regálům. Vlastnosti pojízdných regálů jako je nosnost, rozměry a provedení - jsou dány typem policových regálů, které jsou instalovány na podvozku, po kterém se pohybují.

Pojízdné regály - využití

Pojízdné policové regály se používají především v archivech, příručních skladech, provozech či depozitních skladech. Pojízdné policové regály lze instalovat jak do novostaveb, tak do již existujících prostor. Jako doplňky k pojízdným policovým regálům slouží plné boční stěny, dělící přepážky, stropní díly, výsuvné police či speciální nosníky na oděvy.

Pojezdový systém

Posuv regálů po podvozku je realizován řetězovým převodem s ovládací růžicí nebo volantem. Kolejnice jsou ukotveny do stávající podlahy, v případě novostavby rovnou zabetonovány do nové podlahy. Pojízdné policové regály lze chránit před nepovoleným přístupem uzamykáním podvozku.

Použité pojízdné regály k prodeji